6 серпня 2020 р.

З 10 по 14 серпня вкладатимуть фінальний шар асфальту на вул. Героїв Чорнобиля

У Чернігові наступного тижня проводитимуть завершальний етап капітального ремонту ділянки дороги по вул. Героїв Чорнобиля - укладатимуть верхній шар асфальту. Для цього перекриватиметься рух автотранспорту. А саме:

• - від вул.Київської до вул.Алексєєва включно з 8.00 год. 10 серпня по 22.00 год. 12 серпня
  • - від вул.Алексєєва до просп.Миру з 8.00 год. 13 серпня по 22.00 год. 14 серпня.

Відповідний дозвіл на перекриття руху товариству з обмеженою відповідальністю «ШБУ-14» надав виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 6 серпня.

На зазначених ділянках дороги будуть встановлені дорожні знаки згідно зі схемою організації дорожнього руху, погодженою в управлінні патрульної поліції у м.Чернігові. Також вестиметься нагляд за організацією руху транспорту.

На час перекриття цих ділянок вулиць в маршрутну мережу громадського транспорту внесуть зміни. Про це буде повідомлено додатково.

Про те, які роботи виконані на вул. Героїв Чорнобиля в минулому році перед заміною твердого покриття дороги - читайте в наших попередніх репортажах:

Перед капремонтом дороги під нею міняють старі труби. Так ремонтують вулицю Героїв Чорнобиля

До кінця цього місяця вулицю Героїв Чорнобиля мають відкрити для проїзду

Вранці 16 жовтня відкриють проїзд вулицею Героїв Чорнобиля