30 липня 2020 р.

Уздовж Чорториївського яру будують ділянку системи відведення дощових і талих вод

Наразі в Чернігові проводяться реконструкція каналізаційного колектору та будівництво лотка для водовідведення вздовж Чорториївського яру.

Від вул. Самійленка, 12 до насосної станції по вул. Мстиславській, 100а ведуться роботи з реконструкції самопливного каналізаційного колектору. Глибина закладання труб сягає 6 м.

Напірний колектор перед ним уже замінений у поточному році.

Одночасно тут же проводиться будівництво водовідвідного лотка. Він має чималі розміри: ширину 3 метри і глибину 1.5 метри.

Через особливості рельєфу тут збираються дощові й талі води з території близько 700 га. Ранійше вода стікала цим же руслом по дну яру, але природнє заглиблення мало менший об'єм і двори регулярно підтоплювало. Окрім того, що збільшиться об'єм водостоку, лоток також захистить ґрунт від розмивання - після виконання земляних робіт при будівництві колектора це є необхідним.

Реконструкція мереж відведення дощових і талих вод, розташованих перед цим лотком - під територією гаражного кооперативу №29 - цього року - на стадії проєктування.

Прес-служба Чернігівської міської ради за інф. Управління ЖКГ

Відео телеканалу "Новий Чернігів"