Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
27 липня 2020 р.

Ринок на «музикалці» реконструюватимуть поетапно

+7
+4

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5
Фото № 6
Фото № 7
Фото № 8
Фото № 9
Фото № 10

Ринок біля підземного переходу до мікрорайону «Шерстянка» в Чернігові почали перебудовувати. Робитимуть це поетапно, не припиняючи роботи ринку і не залишаючи без заробітку торгуючих на ньому. Вже прибрали половину першого ряду кіосків, почавши від входу до «підземки». Після цього, у п’ятницю минулого тижня, ділянку розрівняли та вивезли з неї всі залишки фундаментів та будівельного сміття. За словами керівника КП «Паркування та ринок» Миколи Гоголя, частина прибраних кіосків, що у більш-менш придатному стані, до спорудження нових торгових місць переставлена на іншу лінію.

Після реконструкції ринок матиме три торгові вулиці, «соціальні» ряди у зручному для продавців і покупців місці (збоку від «підземки»), майданчик зі сценою для ярмарків. Ятки плануються скляні, з можливістю покупцям заходити всередину, але і з віконечком для купівлі з вулиці, на випадок карантинних обмежень тощо. Будуть підведені комунікації та зроблена розрахована на таку кількість людей громадська вбиральня. Усі кіоски в рядах  для торгівлі м’ясом і рибою матимуть водопостачання та водовідведення.

За словами Миколи Гоголя, загалом після всіх етапів реконструкції ринок матиме порядку 200 торгових точок, що значно більше ніж зараз. Але передбачається, що сюди переміститься й торгівля з боку іншого виходу з підземного переходу.

Як відомо, в минулому році підземний перехід під залізничними коліями до мікрорайону «Шерстянка» в районі колишньої фабрики музінструментів  капітально відремонтували.  Про те, щоб тепер привести до ладу й територію прилеглого ринку, чернігівського міського голову публічно просили жителі навколишніх мікрорайонів. Реконструкція цього ринку – обіцянка міського голови і одне з завдань, яке він ставить перед підлеглими.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Відеосюжет телеканалу «Дитинець»

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!