23 липня 2020 р.

Вулиця Коцюбинського від П’ятницької до Мстиславської буде перекрита з cерпня на півтора місяці для заміни теплотраси

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради дозволив підприємству «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ ФІРМИ «ТЕХНОВА» для проведення робіт із заміни магістральної теплової мережі цілодобове перекриття руху автотранспорту на вулиці Коцюбинського від вулиці П’ятницька до вулиці Мстиславська з 3 серпня по 20 вересня. Перекриття включатиме також перехрестя вулиць Мстиславська/Коцюбинського.

Як доповів на засіданні виконкому керівник ТЕЦ Олексій Щербина, роботи з переукладання мережі займуть близько одного місяця, і потім потрібно буде близько двох тижнів на відновлення дороги (асфальтування, заміну бордюрів і благоустрій). Аби передбачити все, дозвіл на перекриття руху попросили з тижневим запасом, але намагатимуться його не використовувати й відкрити рух раніше.

На місці проведення робіт буде встановлено дорожні знаки згідно відповідних схеми організації дорожнього руху.

Схема організації дорожнього руху на час виконання ремонтних робіт погоджена з управлінням патрульної поліції в Чернігівській області.

​​​​Завантажити схему в PDF