Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
22 липня 2020 р.

У Чернігові вперше готуються до прийняття Концепції розміщення вивісок і оформлення фасадів

Фото № 1

Нагадуємо чернігівцям, що на офіційному вебпорталі Чернігівської міської ради зараз з метою одержання зауважень і пропозицій оприлюднений проєкт рішення виконкому «Про затвердження Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова».

Як відомо, досі Чернігів не мав такої концепції. Інформаційні написи наразі здійснюються власниками установ самостійно, в довільній формі та хаотично, що іноді досить сильно спотворює «обличчя» будинків та зменшує привабливість вулиць і проспектів. Тож метою цього регуляторного акту є впорядкування розміщення вивісок та інформаційних табличок у місті.

Результатом прийняття в Чернігові Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків має стати поліпшення зовнішнього вигляду будівель та, як наслідок, збільшення привабливості міста для містян і гостей.

Як уточнив заступник чернігівського міського голови Олександр Ломако, у підприємців для заміни вивісок на їх закладах буде перехідний період - близько року. Точні терміни будуть визначені по закінченню регуляторної процедури. Також підприємцям окремо планують презентувати концепцію та заслухати їх думку.

- Якщо якийсь офіс, ресторан чи магазин змінює орендаря, а це відбувається досить часто останнім часом, і новий заїжджає - він все одно виготовляє нову вивіску і нове оформлення фасаду. Це перша позиція. Друга позиція – вивіски все одно час від часу замінюються. У цих випадках підприємці, коли вже будуть міняти вивіски, просто будуть їх міняти згідно цих стандартів, - зазначив він.

Змінювати зовнішній вигляд фасадів і вивісок планують почати з центру міста.

- Це від в’їзду в місто до готелю Градецький, від Вокзальної площі до П’яти кутів – і все, що між ними: П’ятницька, Мстиславська, Полуботка і т.д. Від Шевченка до Центрального парку культури й відпочинку, від площі до міського парку, - уточнив Олександр Ломако.

У рамках проходження регуляторної процедури щодо оприлюдненого регуляторного акту протягом 30 днів приймаються зауваження та пропозиції від чернігівців. Потім проєкт має розглянути та затвердити виконком.

Знайти проєкт документу можна в розділі "Публічна інформація" (підрозділи "Регуляторна політика" - "Оприлюднення проєктів регуляторних актів") або за прямим посиланням

Відеосюжет Чернігівського суспільного телебачення

Онлайн трансляції