Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
21 липня 2020 р.

Щотижневий дайджест від КП «Муніципальна варта»

+16
+13

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5
Фото № 6
Фото № 7
Фото № 8
Фото № 9
Фото № 10
Фото № 11
Фото № 12
Фото № 13
Фото № 14
Фото № 15
Фото № 16
Фото № 17
Фото № 18
Фото № 19

Традиційно під час розширеної наради з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради 21 липня заслуханий звіт начальника КП "Муніципальна варта" Віталія Хрустицького про виконання приписів щодо порушень правил благоустрою на території міста Чернігова та виявлення нових зауважень за минулий тиждень.

За низкою адрес, де були зауваження, озвучені на нараді минулого тижня, недоліки вже виправлені. Відновлені лавочки та паркани, демонтовані залишки металевих та бетонних конструкцій, прибрані стихійні сміттєзвалища, відремонтовані дитячі пісочниці та гойдалки, скошена трава на прибудинковій території тощо:

Відповідно до складених за цей тиждень нових приписів про необхідність виправлення порушень правил благоустрою, необхідно, зокрема: по вул. Кошового, 35, пр-т Перемоги, 119, вул. Рокосовського, 49-а, вул. Космонавтів, 3 - відновити лавочки біля будинку; на вул. Рокосовського, 58-а, вул. Льотна, 10, пр-т Миру 157-а - прибрати металеві та бетонні конструкції. За адресами вул. Рокоссовського, 41 та вул. Савчука, 3 необхідно відновити дитячі гойдалки.  На вул. Пирогова 22-а, вул. Козацька, 36 та вул. Рокосовського, 49-а біля трансформаторних підстанцій обслуговуючим підприємствам доручено провести скошування трави:

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!