20 липня 2020 р.

Виклик на засідання Комісії з визначення розміру збитків, заподіяних порушниками земельного законодавства власникам землі та землекористувачам

Чернігівська міська рада повідомляє: 11.08.2020 року о 11:30 годині в приміщенні Чернігівської міської ради (м.Чернігів, вул.Магістратська, 7, зал засідань виконавчого комітету) відбудеться засідання Комісії з визначення розміру збитків, заподіяних порушниками земельного законодавства власникам землі та землекористувачам, на якому будуть розглядатись питання щодо визначення збитків нанесених Чернігівській міській раді при використанні земельних ділянок.

На засідання комісії викликаються:

• Автокооператив №25 Деснянської районної організації всеукраїнської спілки автомобілістів - дві земельні ділянки по просп.Миру, 243, м.Чернігів;
  • ТОВ "Лерус" (код ЄДРПОУ 35918196) - земельна ділянка по вул. Індустріальній, 5-в, м.Чернігів;
  • Єрмачков Діяр - - земельна ділянка по вул. Дмитра Самоквасова, 7, м.Чернігів;
  • ПНВП «Дельта-С» (код ЄДРПОУ 24841781) - земельна ділянка по вул. Грамадській, 47, м.Чернігів.

За інф. Управління земельних ресурсів Чернігівської міської ради