15 липня 2020 р.

вул.Київська - Мстиславська
вул.Київська+2

вул.Київська - Гончавул.Київська - Гонча
вул.Київська в напрямку вул.Гончоївул.Київська в напрямку вул.Гончої
вул.Київська - Пятницькавул.Київська - Пятницька
вул.Київськавул.Київська
вул.Київська - Мстиславськавул.Київська - Мстиславська
вул.Київськавул.Київська

Проїзд вулицею Гончою через перехрестя з вулицею Київською вже відкрили для автотранспорту цього тижня. Поворот з цього перехрестя в напрямку «Ялівщини», на якому зараз ще тривають дорожні роботи, мають відкрити до кінця тижня. Поворот і проїзд у напрямку вулиці Мстиславської відкриється пізніше.

Про це 14 липня на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді повідомив керівник міського управління ЖКГ Ярослав Куц.

Також на цьому тижні мають вже заасфальтувати та відкрити для автотранспорту проїзд через перехрестя з Київською по сусідній вулиці Мстиславській. Дорожні роботи на Київській між Гончою і Мстиславською ще триватимуть.

З минулого тижня роботи по заміні прокладених під вулицею Київською мереж магістральних водопроводу і каналізації ведуться вже на останній ділянці цього проєкту – між вулицею П’ятницькою і проспектом Миру. Перехрестя з вул. П’ятницькою скільки можливо залишали відкритим, але з 13 липня роботи ведуться і безпосередньо на ньому.

Повністю всі підземні та дорожні роботи на вулиці Київській цього року мають завершити до 15 вересня.

Ці масштабні роботи на вулиці Київській, з заміною підземних труб водогону та каналізації та подальшим влаштуванням нового дорожного полотна над ними, є найбільшим комплексним дорожним ремонтом у Чернігові цього року.