10 липня 2020 р.

Співчуття рідним і близьким Почесного громадянина Чернігівщини Анатолія Москаленка

Чернігівська міська рада, її виконавчий комітет та Чернігівська міська організація ветеранів України висловлюють щирі співчуття рідним і близьким з приводу непоправної втрати  - смерті Почесного громадянина Чернігівської області, відомого громадського діяча, багаторічного голови Чернігівської обласної організації ветеранів України Анатолія Івановича Москаленка.

Він був учасником бойових дій Другої світової війни, інвалідом війни І групи, професійним військовим. Пройшов службовий шлях від рядового до полковника, від командира взводу до військового радника Збройних Сил Ефіопії. З 1987 по 2019 рік працював на керівних посадах у ветеранських організаціях. Брав активну участь у житті області, у патріотичному вихованні молодого покоління, був патріотом України. Нагороджений орденами, медалями та іншими почесними відзнаками.

Анатолій Москаленко помер учора на 92 році життя.

Світла пам'ять…