10 липня 2020 р.

Чернігів приймає Чемпіонат України - 2020 з пляжного волейболу серед молодших юнаків і дівчат віком до 14 років

Сьогодні, 10 липня на міському пляжі «Золотий берег» відбулось відкриття Чемпіонату України - 2020 з пляжного волейболу серед молодших юнаків і дівчат віком до 14 років (2007 р. н. і молодші)

- На турнір зареєструвалося більше 20 команд, як дівчат так і хлопців. Це досить велика ігрова сітка. Ми очікуємо, що це буде цікаво і сподобається нашим гостям, які приїхали з різних куточків України. Такі змагання в першу чергу направлені на те, щоб молодь бачила, що спортом займатися потрібно, що окрім тренувань відбуваються змагання. І місту це також корисно. Особливо коли проходять дитячі турніри, разом з учасниками приїжджають батьки, друзі. Це також додатковий туризм для нашого міста. Взагалі пляжний волейбол розвивався стрімко, десь останніх років п’ять. Якщо в Україні десь будуть відповідна інфраструктура, відповідний тренерський склад, який працює в дитячо-юнацьких спортивних школах або в клубах – буде розвиток. Ми маємо в Чернігові чудову інфраструктуру та відділення волейболу пляжного в нашій міській школі. Тому сподіваємося на розвиток. І в нас уже є чемпіон України в закритому приміщенні з волейболу пляжного серед юнаків до 17 років, - розповів журналістам керівник міського управління сім’ї, молоді та спорту Андрій Дериземля.

Розклад змагань:

10.07. – 9.00 год. початок змагань, 11.00 – відкриття Чемпіонату.

11.07. – 9.00 год. початок другого дня Чемпіонату.

12.07. – 9.00 год. початок третього дня змагань, завершення Чемпіонату орієнтовно о 15.00 год.

Головний суддя змагань: Філоненко Андрій Анатолійович (м. Чернігів).

Відео телеканалу "Дитинець"