6 липня 2020 р.

Графік роботи міських фонтанів в липні 2020 року

Графік роботи міських фонтанів в липні 2020 року:

По будням фонтани на Алеї героїв, в сквері Богдана Хмельницького, в сквері Попудренка, на бульварі по просп. Миру від вул. І. Мазепи до вул. С. Русової (навпроти ЦУМу) та пішохідний фонтан на бульварі по просп. Миру працюватимуть з 17:00 до 22:00.

У вихідні дні та свята ці водограї вмикають вже о 10:00 і вони радуватимуть містян до 22:00 години.

Зверніть увагу, що фонтани у Міському парку культури і відпочинку (горсаду) і біля Палацу урочистих подій працюють за іншим графіком. Яким - дивіться на прикріпленому фото.

Також в місті встановлені водні рамки, що допоможуть освіжитися у спеку. Їх розташування можна дізнатися тут - https://is.gd/c1CP6G

Пам'ятайте під час відвідувань громадських місць про заходи індивідуальної безпеки.
Будьте здорові і насолоджуйтеся літом!

За повідомленням управління ЖКГ Чернігівської міської ради