3 липня 2020 р.

Навіщо косять траву у місті?

БЛАГОУСТРІЙ

Переважна більшість чернігівців вважає, що траву у дворах скошують для благоустрою, щоб було видно акуратну територію . Мовляв , господар чи обслуговуюча організація дбає про красу.

І це правда. Скошена трава також відкриває доступ до сміття і його легше прибрати. Бо є у нас і малосвідомі громадяни,які побачать високу траву і кидають туди сміття.

ПРОТИ КЛІЩІВ

Не секрет, що активізовані навесні кліщі люблять високу траву. Ось чому мають бути скошеними усі дитячі майданчики – це у першу чергу безпека нашої малечі.

Про зустрічі з кліщами вам розкажуть і володарі песиків. Вони часто їх оглядають після прогулянок у траві.

До речі, дрібні гризуни також полюбляють високі трави, особливо біля сміттєвих майданчиків. Ось чому ВАЖЛИВО ХАРЧОВІ ВІДХОДИ КИДАТИ в КОНТЕЙНЕРИ, чи підземні БАКИ.

ЕКО-ЕФЕКТ

Багатьом працівникам сфери благоустрою відома старовинна ландшафтна приказка: «Щоб отримати англійський газон, треба просто 200 років підстригати газон в одному і тому ж місці»;)

Виходить, якщо стригти газон він буде щільнішим. А чим щільніше дерен, тим менше бур'янів/

До того ж не будемо забувати, що серед нас є люди, хворі на алергію. Вони можуть страждати від цвітіння злакових, наприклад, та інших рослин.

Будьмо здоровими і разом будемо турбуватися про красу нашого міста!

За інф. КП «ЖЕК-10»