Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
30 червня 2020 р.

Щотижневий дайджест від КП «Муніципальна варта»

+12
+9

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5
Фото № 6
Фото № 7
Фото № 8
Фото № 9
Фото № 10
Фото № 11
Фото № 12
Фото № 13
Фото № 14
Фото № 15

Про виконання приписів щодо порушень правил благоустрою на території міста Чернігова традиційно доповів начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Віталій Хрустицький на розширеній нараді у міській раді 30 червня.

Серед виконаних приписів щодо порушень правил благоустрою на території багатоповерхових будинків: відновлені дитячі пісочниці й гойдалки, відремонтовані паркани, столи та лави, демонтаж металевих і бетонних конструкцій, скошення трави та вивезення стихійних сміттєзвалищ.

Для усунення нововиявлених порушень правил благоустрою, по яких приписи складено цього тижня, потрібно, зокрема: по вул.Белова, 27, вул. Незалежності, 82, 68, 78,  вул. Циолковського, 4 - відремонтувати дитячі гойдалки та лавки біля житлового багатоповерхового будинку; за адресою вул. Незалежності, 82 та вул. Жабинського, 2 - провести скошення трави та відновити дитячі пісочниці; біля будинку по вул. Доценко, 12 необхідно прибрати залишки старого паркану. За адресою вул. Доценко, 8 було потрібно демонтувати бетонні і металеві конструкції та відновити лавки.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!