25 червня 2020 р.

Чернігівські лікарі нагороджені відзнакою Святого Пантелеймона

На початку засідання 54-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання Архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій (Зоря) ПЦУ, який прийшов до сесійної зали, виконав почесну місію - вручив відзнаки двом лікарям з Чернігова з нагоди Дня медичного працівника, який відзначався минулої неділі.

У своєму вітальному слові він висловив вдячність усім медикам, особливо тим, хто зараз стоїть на передньому краю боротьби з невидимим, але підступним і небезпечним ворогом.

Відзнаки Святого великомученика Пантелеймона за заслуги перед помісною Православною Церквою України і побожним народом та за жертовне служіння у збереженні дару життя він вручив:

• Вороні Світлані Григорівні, завідувачці інфекційного відділення Чернігівської міської лікарні №2;
  • Коваленку Станіславу Миколайовичу, завідувачу хірургічним відділенням Чернігівської обласної лікарні.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко подякував за увагу до чернігівських медиків і запропонував присутнім у залі аплодисментами стоячи подякувати всім медичним працівникам за їх невтомну працю.