24 червня 2020 р.

У Чернігові відзначили молодіжний актив міста з нагоди Дня молоді

Щорічно, в останню неділю червня, відзначається День молоді. Це свято творчості й натхнення, енергії і запалу, пізнання і самоствердження, любові і романтики.

У Чернігові вже стало доброю традицією в ці дні урочисто відзначати кращих, молодих і активних, які протягом року спільно з міською радою, управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту втілювали у життя різноманітні проєкти на благо міста і містян. І вже не перший рік такі зустрічі проходять при неформальному спілкуванні.

Тож напередодні Дня Молоді, 24 червня, молодіжний актив міста привітали зі святом, а кращим представникам молодіжних громадських організацій та установ, що працюють з молоддю, волонтерам та активістам, вручили Подяки за активну діяльність і подарунки.

Молодих людей від імені чернігівського міського голови вітали його заступник Олександр Ломако та начальник управління сім’ї, молоді та спорту міськради Андрій Дериземля.

- Хай ваша молодість стане для вас запорукою для подальшого життя. В молодому віці дуже важливо бути активною людиною, намагатися реалізувати всі свої найкращі бажання та вподобання. Бо пізніше на це просто не буде часу і енергії. А молоді люди, студентство – саме ви змінюєте на найкраще наше місто та й увесь світ, змінюєте себе. Тож дуже важливо не втрачати цей час, - підкреслив Олександр Ломако.

Він також подякував за роботу, проєкти та корисні починання, які робляться для розвитку Чернігова, а також побажав міцного здоров’я, успіхів, і щоби всі ініціативи втілювалися в життя у нашому чудовому місті.

У рамках цієї події, яка проходила у розважальному комплексі «Базис» по вул. Незалежності, 12-а, відбувся також інтелектуальний турнір для присутніх.

Нагороджені:

• спортивний актив міста: Жук Поліна та Розумна Карина - вихованки КПНЗ "ДЮСШ "Фортуна", Тарахан Андрій та Іваненко Микола - вихованці КПНЗ "ДЮСШ "Україна"
  • волонтерський загін управління у справах сім’ї, молоді та спорту
  • бюро соціальних проектів «Пароварка PR»
  • ГО «Платформа освітніх ініціатив»
  • ГО «Молодіжне об’єднання «СН. ЮНАЦЬКА ВУЛИЦЯ»
  • ЧММГО «Молодіжний Центр АРТ «МоЦАРТ»
  • ГО «Еко Місто»
  • Марина Ковальова, куратор програми «Школа молодого політика в  Чернігові»
  • ГО «Клуб інтелектуальної молоді»
  • Чернігівський обласний молодіжний центр
  • КЗ ПНЗ «Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання»