26 червня 2020 р.

Які культурні заходи підготували для чернігівців та гостей міста на 26-28 червня

На минулих вихідних розпочалися заходи в рамках цьогорічного культурно-мистецького проєкту «Art Avenue», Літні музичні вечори й традиційні розважальні заходи в мікрорайоні Шерстянка.

Вже сьогодні, 26 червня:

• о 17:00 на майданчику біля Міського Палацу культури імені В'ячеслава Радченка (вул.Івана Мазепи,23) Літні музичні вечори продовжаться за участю заслуженого аматорського народного хору «Десна», зразкового дитячого ансамблю танцю «Десняночка», зразкового колективу театру танцю «Слов’яни», вихованців творчого центру «Art Voice» і солістів Міського Палацу культури – Діни Лобур й Олексія Дербичева;
  • о 18:00 на майданчику перед Палацом культури художньої творчості дітей, юнацтва та молоді (вул.Дмитра Самоквасова,8) відбудеться святковий концерт за участю заслуженого працівника культури України Володимира Приходька й оркестру народної музики «Граймо».

У суботу, 27 червня:

• з 10:00 до 21:00 на міському пляжі "Золотий берег" - "Пляжний двіж" до Дня молоді: протягом дня будуть не тільки творчі виступи, а й спортивні змагання. А завершиться свято яскравою атракцією - холі-фестом!
  • о 17:00 на майданчику біля Міського Палацу культури програма Літніх музичних вечорів буде наповнена виступами народного аматорського хору ветеранів війни та праці, запрошених гостей – вихованців Ріпкинського районного центру дитячої та юнацької творчості, танцювального колективу «Модерн Денс» і незмінних солістів Міського Палацу культури – Діни Лобур й Олексія Дербичева;
  • о 18:00 в рамках проєкту «Art Avenue» Мала міська сцена на Алеї Героїв гостинно запрошує всіх на концерт «Літній дивертисмент» за участю викладачів Чернігівської музичної школи ім.С.Вільконського
  • о 18:00 - культурно-просвітницький проєкт #СhAC у сквері ім.Б.Хмельницького.
  • о 19:00 - перша в цьому сезоні безкоштовна екскурсія містом! Місце зустрічі - пам'ятник Богдана Хмельницького.
  • о 20:00 програма на Алеї Героїв продовжиться виступом чудового колективу «Trio Cappuccino» у складі: Алли Гаркуші (вокал), Романа Олещенка (труба), Павла Алешугіна (саксофон).

У неділю, 28 червня, країна відзначатиме одразу два чудових свята: День Конституції України й День молоді. Звісно ж Чернігів не залишиться осторонь!

З метою безпеки виконавців і слухачів усі заходи відбуваються просто неба. Організатори звертаються до відвідувачів з переконливим проханням дотримуватися соціальної дистанції та використовувати засоби індивідуального захисту. Також планувати вихідні завчасно, налаштовуватися на дозвілля в супроводі якісної музики й бути здоровими!

Прес-служба за інф. управління культури та туризму міської ради