Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
23 червня 2020 р.

Дайджест від КП «Муніципальна варта» про дотримання правил благоустрою

+17
+14

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5
Фото № 6
Фото № 7
Фото № 8
Фото № 9
Фото № 10
Фото № 11
Фото № 12
Фото № 13
Фото № 14
Фото № 15
Фото № 16
Фото № 17
Фото № 18
Фото № 19
Фото № 20

Про виконання приписів щодо порушень правил благоустрою на території міста Чернігова та виявлення нових зауважень розповів начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Віталій Хрустицький на розширеній нараді у міській раді сьогодні, 23 червня.

Серед виконаних робіт – відновлені лавочки та паркани, демонтаж металевих конструкцій, прибране сміття, відремонтовані дитячі пісочниці та гойдалки, скошена трава на прибудинковій території:

Переглядаючи світлини з нововиявленими випадками порушень благоустрою, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко звернув увагу на необхідність, зокрема: по вул. Волковича, 13, вул. Героїв Чорнобиля, 10, пр-т Перемоги, 176 та вул.Текстильників, 34 - відремонтувати дитячі гойдалки; на вул. Рокосовського, 21 - прибрати металеві та бетонні конструкції, відновити лавочки біля будинку. За адресами вул. 1 Травня, 169, вул. Героїв Чорнобиля, 10, пр-т Миру 211 обслуговуючим підприємствам доручено провести скошування трави біля прибудинкової території.

Міський голова також наголосив, що потрібно більше уваги приділяти прибиранню, щоб всюди було максимально охайно, а в під'їздах також проводити періодичну дезінфекцію (протирання дезінфікуючими засобами) перил, кнопок у ліфтах та інших поверхонь, яких усі жителі торкаються руками.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!