19 червня 2020 р.

Дані про COVID-19 у Чернігові на 19 червня

На офіційному вебпорталі Чернігівської міської ради відтепер можна буде знайти актуальні дані про ситуацію з COVID-19 у Чернігові. Цифри надаватимуться Управлінням охорони здоров’я Чернігівської міської ради і оновлюватимуться щодня.

Надалі ця інформацію буде в рубриках «Анонси та оголошення» і «Протидія коронавірусу».

Щоденне інформування розпочате згідно з дорученням чернігівського міського голови Владислава Атрошенка, яке викликане поширенням серед чернігівців легковажного ставлення до небезпеки цієї інфекції і нехтування засобами захисту. На жаль, це відбувається на фоні зростання кількості хворих. Разом це може призвести до валу хвороби і повернення карантинних заборон.

На розширеній нараді в Чернігівській міській раді 15 червня міський голова також звернувся до адміністрації торгівельних мереж, ринків, підприємств ресторанного господарства та інших об'єктів, де відбувається велике скупчення людей, з проханням розміщувати такі інформаційні таблички на касах чи в інших видних місцях - щоби люди частіше мали перед очима нагадування про реальність загрози і захищали себе та оточуючих.

Щоби зменшити небезпеку, варто:

• носити маски;
  • ретельно і часто мити руки з милом і теплою водою або використовувати спиртовмісні антисептики для рук;
  • дотримуватись соціальної дистанції.

Бережіть себе і не наражайте на небезпеку своїх близьких і рідних!

Давайте разом створимо умови для якнайскорішого виходу із карантину і не змарнуємо літній відпочинок!

Прес-служба Чернігівської міської ради за інф. Управління охорони здоров’я