Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
11 червня 2020 р.

Прийом проєктів Бюджету участі - до 10 липня

Фото № 1

У Чернігові з понеділка, 15 червня, стартує прийом проєктів у рамках Програми реалізації Громадського бюджету (Бюджету участі). Цього року проєкти Бюджету участі прийматимуться вже вшосте.

Звертаємо увагу, що ідеї від чернігівців прийматимуться до 10 липня.

Тож поспішайте, щоб встигнути реалізувати те, що, на вашу думку, треба зробити у Чернігові для його покращення!

Нагадуємо, що всі подані проєкти реєструються авторами в електронній системі "Громадський проект". Після цього друковані оригінали та електронні версії подаються до відділу звернень громадян Чернігівської міської ради (вул. Шевченка,9). Телефони для довідок: (0462) 67-64-76, (0462) 67-70-64. Електронна адреса: zverngr@chernigiv-rada.gov.ua.

Потім подані проєкти вивчатимуться робочою групою, до складу якої входять і представники громадськості.

Ідея Громадського бюджету полягає в тому, щоб підвищити громадську активність та надати можливість чернігівцям розподіляти частину коштів з міського бюджету на власний розсуд для вирішення найбільш актуальних проблем міста. У Чернігові таким чином розподіляється 1% міського бюджету. І цього року на пропозиції мешканців буде спрямовано 21 млн грн.

Онлайн трансляції
Бюджет участі