10 червня 2020 р.

Заявки на конкурс підприємці, які бажають продавати каву та вуличну їжу в Чернігові, можуть подавати до 25 червня

На сьогоднішній день Кабінетом Міністрів України дозволена робота суб’єктам господарської діяльності, які здійснюють дрібнороздрібну пересувну торгівлю кавою, іншими напоями, продуктами швидкого харчування, солодкою ватою, морозивом.

У Чернігові ще минулого року право здійснювати таку пересувну торгівлю продавали через аукціон. Цього року цей механізм вдосконалили. Зокрема, передбачили можливість укладення договорів на строк до трьох років. Також стартовою буде ціна, зафіксована договором попереднього року.

Заявки та документи від суб’єктів господарської діяльності для участі у конкурсі будуть прийматися до 17 год. 25 червня 2020 року комунальним підприємством "Паркування та ринок" Чернігівської міської ради (14000, м. Чернігів, вул.Шевченка, 33а).

Суб’єктів господарювання для роботи у конкретному місці (якщо на таке місце подано більше однієї заявки) обиратимуть за результатами відкритого аукціону. Про дату його проведення буде повідомлено додатково. Право здійснювати торгівлю отримає той, хто запропонує найбільший місячний розмір пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою за 1 квадратний метр.

Рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 4 червня 2020 року № 216 затверджений Перелік місць із розміщення тимчасових об’єктів для здійснення дрібнороздрібної пересувної торгівлі кавою, іншими напоями, продуктами швидкого харчування, солодкою ватою, морозивом.

До нього увійшли:

1. Проспект Миру, паркова зона бульвару, навпроти ФЦ «Кіслород» - парна сторона;
  2. Проспект Миру, паркова зона бульвару, навпроти ФЦ «Кіслород» - непарна сторона;
  3. Проспект Миру, паркова зона бульвару, навпроти обласної ради - парна сторона;
  4. Проспект Миру, паркова зона бульвару, навпроти обласної ради - непарна сторона;
  5. Проспект Миру, паркова зона бульвару, навпроти Мегацентру, біля дитячого фонтану - парна сторона;
  6. Проспект Миру, паркова зона бульвару, навпроти Мегацентру, біля дитячого фонтану - непарна сторона;
  7. Проспект Миру, паркова зона бульвару, навпроти вул. Пирогова, біля дитячого майданчику - парна сторона;
  8. Проспект Миру, паркова зона бульвару, навпроти вул. Пирогова, біля дитячого майданчику - непарна сторона;
  9. Сквер ім. Богдана Хмельницького;
  10.  Сквер ім. Богдана Хмельницького;
  11.  Сквер ім. Попудренка;
  12.  Сквер ім. Попудренка;
  13.  Проспект Перемоги, 1, біля будівлі залізничного вокзалу;
  14.  Проспект Перемоги, 1, біля будівлі залізничного вокзалу;
  15.  Вул. Серьожнікова;
  16.  Вул. Серьожнікова;
  17.  Перетин проспекту Миру з вул. Коцюбинського, бульварна зона – парна сторона;
  18.  Перетин проспекту Миру з вул. Коцюбинського, бульварна зона – непарна сторона;
  19.  Проспект Перемоги, 135, площа біля лялькового театру;
  20.  Перетин вул. Шевченка та вул. Рокоссовського, зелена зона навпроти будівлі по вул. Шевченка, 112 а;
  21.  Вул. Шевченка, 63, біля входу до стадіону ім. Ю. Гагаріна;
  22.  Перетин вул. Шевченка та вул. Петровського, вхідна група до міського саду;
  23.  Вул. 1-го Травня, 163, біля магазину «Еко-маркет»;
  24.  Перетин проспекту Миру та вул. Героїв Чорнобиля, біля магазину «Союз»;
  25.  Вул. Незалежності, 32, біля магазину «Велмарт»;
  26.  Вул. Генерала Пухова, парк «Березовий гай»;
  27.  Вул. Генерала Пухова, парк «Березовий гай»;
  28.  Вул.Генерала Пухова, парк «Березовий гай»;
  29.  Вул.Генерала Пухова, парк «Березовий гай»;
  30.  Вул. Генерала Пухова, парк «Березовий гай»;
  31. Вул.Генерала Пухова, парк «Березовий гай».
  32.  Вул. Рокоссовського, 35, біля магазину  «Союз»;
  33.  Вул. Рокоссовського, 35, біля магазину  «Союз»;
  34.  Вул. Рокоссовського, 15, біля магазину «АТБ»;
  35.  Вул. Рокоссовського, 15, біля магазину «АТБ»;
  36.  Вул. Рокоссовського, 15, біля магазину «АТБ»;
  37.  Вул. Незалежності, 32, біля магазину «Велмарт»;
  38.  Проспект  Перемоги, 1, привокзальна площа, біля магазину «АТБ»;
  39.  Вул. Шевченка, 41, біля магазину «Союз» з торця будинку, навпроти дитячого магазину «Кузя»;
  40.  Проспект  Перемоги, 9, парковка біля Привокзального ринку;
  41.  Вул. Льотна, площа біля літака;
  42.  Вул. Нова, біля пішохідного мосту;
  43.  Вул. Генерала Пухова, 140 (біля магазину «Квартал»);
  44.  Проспект Миру («Будинок побуту»);
  45.  Вул. Ринкова, 10, біля магазину «АТБ»;
  46.  Проспект Миру, 253;
  47.  Вул. Ринкова, біля молочного павільйону.