5 червня 2020 р.

Вул.Котляревського: спочатку заміна мереж, а потім ремонт дороги

У Чернігові по вулиці Котляревського наразі тривають роботи по заміні труб теплопостачання та гарячого водопостачання на нові сучасні ізольовані.

Ремонтні роботи виконують працівники ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» КЕП Чернігівська ТЕЦ позапланово, фактично в аварійному порядку. Таке рішення прийняте керівництвом підприємства через часті пориви саме на цьому місці, до чого призводила зношеність труб гарячого водопостачання. Розпочали їх з 25 травня, і триватимуть вони 2-3 тижні. Все залежатиме від погодних умов.

Відновлення гарячого водопостачання очікується з 6 червня. Роботи на даній ділянці продовжуватимуться і надалі облаштуванням лотків тепломережі.

А вже після повної заміни комунікацій дорожники виконуватимуть тут ремонт дорожнього покриття.

Принагідно, звертаємо увагу на те, що наразі ремонтні роботи тривають і по вулиці Софії Русової.

Через перекриття руху на цих ділянках дороги автобусний маршрут №27 не має можливості доїжджати до кінцевої зупинки «Лікеро-горілчаний завод». До завершення ремонтних робіт для автобусів цього маршруту тимчасовою кінцевою зупинкою буде «Готель «Градецький».

Для зручності за рухом громадського транспорту в режимі реального часу можна слідкувати через систему "Дозор".

Адресна програма ремонтів доріг Чернігова на 2020 рік

Відеосюжет телеканалу "Дитинець"