5 червня 2020 р.

У Чернігові з 5 червня чергове послаблення карантинних заходів

У Чернігові з 5 червня у звичному режимі запрацюють заклади харчування, але з дотриманням встановлених протиепідемічних вимог і карантинних обмежень.

Відповідне розпорядження підписав чернігівський міський голова Владислав Атрошенко 4 червня.

Дозвіл, зокрема, на приймання відвідувачів у приміщеннях ресторанів, кафе, барів та ін. наданий, враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 3 червня 2020 року № 435 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. №392», де йдеться про чергове послаблення карантинних заходів.

Попередньо таке рішення було обговорене та затверджене на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулась 4 червня.

Окрім цього, за рішенням міської комісії мешканці обласного центру вже зможуть відвідувати церкви, а людям старшим 60-ти років не обов’язково буде самоізолюватися.

Нагадаємо, що відвідувачі у приміщеннях повинні, зокрема, дотримуватися соціальної дистанції, використовувати захисні маски та дезінфікуючі засоби.