4 червня 2020 р.

З 8 червня - перекриття руху автотранспорту по вулиці Алексєєва

У Чернігові з 8 червня по 31 жовтня для проведення робіт з будівництва централізованої каналізації по вулиці Алексєєва цілодобово перекриватиметься рух автотранспорту. А саме:

• на вул. Алексєєва - від перехрестя з вул. Героїв Чорнобиля до перехрестя з вул. Гончою,
  • на вул. Волонтерів - від перехрестя з вул. Героїв Чорнобиля до перехрестя з вул. Алексєєва,
  • на вул. Поліни Осипенко - від перехрестя з вул. Юрія Мезенцева до перехрестя з вул. Алексєєва,
  • на вул. Олени Білевич - від перехрестя з вул. Юрія Мезенцева до перехрестя з вул. Алексєєва.

Відповідний дозвіл наданий управлінню капітального будівництва Чернігівської міської ради рішенням виконавчого комітету міської ради сьогодні, 4 червня.

Підрядною організацією відповідно до укладеного Договору на виконання зазначених вище робіт буде встановлено дорожні знаки згідно зі схемою організації дорожнього руху, погодженою в управлінні патрульної поліції в Чернігівській області.

Комунальним підприємством «Міськсвітло» на час проведення робіт буде забезпечене освітлення ділянки вулиці в нічний час. Управлінню патрульної поліції в Чернігівській області Департаменту патрульної поліції доручено забезпечити нагляд за організацією руху транспорту та пішоходів в районі проведення робіт.