1 червня 2020 р.

У Чернігові перекривають чотири вулиці: Коцюбинського, Мстиславську, Ремісничу та пр.Перемоги

Сьогодні, 1 червня, на позачерговому засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради комунальному підприємству «Міськсвітло» надали дозвіл на перекриття руху автотранспорту на чотирьох вулицях міста Чернігова. А саме:

• 2 червня - по вул.Коцюбинського (від вул. Ремісничої до вул. Кирпоноса) з 8.00 год. по 20.00 год.
  • 3 червня - по просп.Перемоги (від вул.Рокоссовського до вул.Молодіжної) з 8.00 год. по 20.00 год.
  •  4 червня - по вул.Мстиславській (від вул.Гетьмана Полуботка до просп.Перемоги) з 8.00 год. по 20.00 год.
  • з 5 червня (8.00 год.) по 10 червня (20.00 год.) - по вул.Ремісничій (від просп.Перемоги до вул.Магістратської).

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко пояснив, що протягом цього тижня, коли очікується переважно дощова погода, спочатку проводитимуть земляні роботи, а наступного, коли погода вже буде більш сприятлива – на цих ділянках укладатимуть дорожнє покриття.

- Є єдине питання. Ми можемо не вгадати з погодою. Якщо саме в цей час будуть несприятливі погодні умови, через які будівельники не зможуть виконати заплановані роботи, ми будемо ще раз коригувати терміни перекриття. Крім того, прохання: контролювати підрядників, щоб вони укладалися по термінам, і відповідально ставилися до роботи, - зауважив міський голова.

На зазначених ділянках КП «Міськсвітло» проводитиме ремонтні роботи по прокладенню труб, по яким проходитимуть мережі. Там будуть встановлені дорожні знаки згідно зі схемами організації дорожнього руху, погодженими в управлінні патрульної поліції в Чернігівській області Департаменту патрульної поліції. Патрульна поліція забезпечуватиме нагляд за організацією руху транспорту.