28 травня 2020 р.

У міській лікарні з'явився ще один високотехнологічний апарат ШВЛ

Ще один високотехнологічний апарат ШВЛ з’явився у міській лікарні №2. За нього чернігівський міський голова 27 травня на щотижневій розширеній нараді, яка відбувається в присутності журналістів і з трансляцією онлайн, публічно подякував «Приватбанку» і особисто директорові Чернігівського регіонального управління цього банку Асі Валентинівні Бойко. Він підкреслив, що це висококласний апарат вартістю понад мільйон гривень, який гарантовано стане у нагоді і після ковіду, при лікуванні важких хворих і проведенні оперативних втручань.

За інформацією ПриватБанку, його благодійний фонд "Допомагати просто" постачає медобладнання, яке допомагає лікарям подолати коронавірус, у всі регіони країни в рамках програми “Дихай! Разом проти коронавірусу”.