26 травня 2020 р.

У Чернігові розпочинається прийом дітей до 1-х класів

До уваги батьків майбутніх першокласників!

У школах Чернігова з 27.05.2020 до 26.06.2020 включно триватиме прийом документів для зарахування дітей до 1-х класів у 2020-2021 навчальний рік.

Надання документів дитини для зарахування до 1 класу здійснюється одним з батьків, або особою, що їх замінює (при собі мати паспорт).

І. Підготуйте необхідні документи для зарахування до 1 класу:

1. заяву про зарахування визначеної форми;
  2. копію свідоцтва про народження дитини (пред’являється оригінал);
  3. оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о;
  4. документ, що підтверджує місце проживання (за бажанням батьків; це надає право для першочергового зарахування у заклад освіти на території обслуговування).

ІІ. Обов'язково попередньо телефоном узгодити час подачі документів, щоб уникнути черг.

ІІІ. Прийти до школи у визначений час з усіма необхідними документами. Написати заяву та згоду на обробку персональних даних.

Нагадуємо про необхідність дотримання маскового режиму та соціальної дистанції!

Право першочергового зарахування мають діти:
- які проживають на території обслуговування закладу освіти, що підтверджується офіційним документом, який містить інформацію про місце проживання дитини та/або одного з її батьків чи законних представників;
- які є рідними братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі;
- діти працівників цього закладу.

Щоб прискорити процедуру подачі документів, подайте електронну заявку на сайті: https://school.isuo.org

Управління освіти Чернігівської міської ради