Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
19 травня 2020 р.

У Чернігові думають над відновленням перевезень до дачних масивів


Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3

Вивчити в рамках чинного законодавства питання щодо організації підвозу чернігівців до дачних масивів доручив чернігівський міський голова підлеглим під час щотижневої розширеної наради сьогодні, 19 травня.

- Опрацюйте, зберіть перевізників І найбільш затребувані дачні маршрути (Рівнопілля, Жавинка, Березанка) можливо ми запустимо в режимі спецперевезень. Давайте подумаємо, як за умови дотримання всіх заходів в режимі спецперевезень такі рейси здійснювати і хоч трохи людей підтримати, - уточнив він.

Разом з тим, про намір порушити карантинні заборони не йдеться. Режим спецперевезень і обмеження по кількості пасажирів доведеться виконувати, хоч дотриматися цього на дачних маршрутах і складно. Про те, які рішення напрацюють міська влада та перевізники в цьому питанні, ми обов'язково інформуватимемо містян.

Як повідомив на нараді профільний заступник міського голови Андрій Черненко, якихось державних нормативно-правових актів про відновлення роботи громадського транспорту поки що немає. Але на рівні міста вже підготовлені всі документи, потрібні для його перезапуску. Як тільки з’явиться відповідна постанова – так зразу всі необхідні розпорядження в Чернігові будуть впроваджені.

Він додав, що дійсно, транспорту для перевезення пасажирів навіть до роботи (як зараз) у Чернігові потрібно більше, особливо вранці. Адже 10-15% людей іноді не можуть зайти в тролейбус (через кількісні обмеження) і залишаються на зупинках.

Чернігівський міський голова зазначив, що наразі інформація, яка звучить щодо поновлення в Україні роботи громадського транспорту, суперечлива. Одні з них повідомляють, що нібито Президент висловився за передачу цих рішень на рівень місцевої влади, інші – що це буде окреме розпорядження Уряду. У будь-якому разі, всі очікують, що після 21 числа будуть якісь пом’якшення обмежень.

 

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!