4 травня 2020 р.

Олександр Ломако про рейтинг міст: У Чернігова гірші стартові можливості, але місцева влада робить більше зусиль

Стартові умови та можливості Чернігова значно гірші, ніж у більшості інших обласних центрів України. По надходженню коштів у місцевий бюджет, по розвитку промисловості, по рівню заробітної плати, по вигідності розташування і транспортному сполученню, логістиці Чернігів не в ТОПі. Але, незважаючи на це, він третій у зведеному рейтингу обласних центрів за результатами Всеукраїнського муніципального опитування-2020.

Це значить, що місцева влада в Чернігові робить більше зусиль, ніж це практикується у середньому, в інших містах. І це результат серйозної роботи, оскільки 5 років тому Чернігів починав з 20 місця цього рейтингу, а поступово піднявся на третє. Обійшовши, зокрема, Київ і Харків. Завдяки чому? І що результати цього дослідження означають для Чернігова, для керівництва міста і для чернігівців, що вони можуть дати в майбутньому?

Ці питання аналізує заступник чернігівського міського голови Олександр Ломако у програмі "Позиція" на телеканалі «Дитинець»: