24 квітня 2020 р.

У Чернігові вшанували пам’ять жертв чорнобильської катастрофи

Сьогодні, 24 квітня, напередодні 34 річниці аварії на ЧАЕС, в умовах карантину за обмеженої кількості учасників у Чернігові відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку Героям Чорнобиля. У заході взяли участь голова Чернігівської міської ради Владислав Атрошенко, голова обласної ради Ігор Вдовенко, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко, очільники обласних громадських організацій чорнобильців Анатолій Лігун та Борис Сташко.

Чорнобильська катастрофа – екологічно-соціальна катастрофа, спричинена вибухом і подальшим руйнуванням четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції в ніч на 26 квітня 1986 року, розташованої на території України. Руйнування мало вибуховий характер, реактор був повністю зруйнований і в довкілля було викинуто велику кількість радіоактивних речовин.

Відеосюжет телеканалу "Новий Чернігів"