15 квітня 2020 р.

Лікарі Чернігова радять мешканцям міста під час карантину залишатися вдома

Наразі Чернігів та й вся Україна перебуває на карантині через поширення коронавірусної інфекції. Поки що у нашому місті COVID-19 не виявили. Але по іншим областям щодня у сотень пацієнтів підтверджується цей діагноз і пік захворювання ще очікується. Тому заклади охорони здоров’я посилено готуються до боротьби з цією недугою.

Лікарі міських лікарень №2 та №3 звернулися до мешканців Чернігова з закликом дотримуватися всіх карантинних вимог. Розуміти, що коронавірусна інфекція не десь далеко, а зовсім поряд. Лікарі запевняють, що це дуже серйозна хвороба, яка швидко розповсюджується. Крім того, людство ще не має імунітету до цього вірусу. Заражати нею інших може і той, у кого ця хвороба проходить без симптомів або симптоми поки що не проявилися. Тож кожна свідома людина повинна бути уважною як до себе, так і до інших. Постійно треба використовувати засоби індивідуального захисту, частіше й ретельно мити руки, використовувати дезінфектори, уникати скупчень людей та дотримуватися дистанції.

Детальніше - у відеосюжеті.

Відеосюжет телеканалу «Дитинець»