Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
14 квітня 2020 р.

Вже у семи містах України стартував проєкт «Таксі для донора»


Фото № 1

Нещодавно в Україні стартував проєкт #таксідлядонора. Він дає можливість донору безкоштовно скористатися послугами таксі для поїздки в центр крові і назад. До цього проєкту може долучитися і Чернігів.

Наразі через дію обмежувальних заходів, направлених на протидію поширенню коронавірусу, по всій країні стало критично не вистачати донорської крові. Щодня її можуть потребувати понад 300 тисяч українців. Заклади охорони здоров'я щодня потребують застосування компонентів крові для підтримки життя і здоров'я онкохворих людей, породіль, травмованих українських військових.

З метою стабілізації такої ситуації проєкт всеукраїнської молодіжної громадської організації "Асоціація молодих донорів України" - ДонорUА спільно з Фундацією "Варто Жити" та представниками бізнесу - онлайн-сервісом Uklon та Національною Мережею АЗС WOG - запустили цей проєкт. Сьогодні він діє вже у 7 містах України (Київ, Львів, Дніпро, Одеса, Харків, Полтава, Суми) і буде поширений ще на 16 міст, зокрема й Чернігів.

Тож усі бажаючі можуть взяти участь в цій акції та допомогти, долучившись до збору коштів на оплату таксі для донора. Це можна зробити на сайті фундації «Варто Жити».

Важливим елементом контролю наявності донорської крові в центрах є постійний відкритий моніторинг. З цією метою на платформі ДонорUА створений відповідний розділ. Там розміщена інформація щодо наявності донорської крові по всіх центрах крові України.

 

За повідомленням ВМГО «Асоціація молодих донорів України»

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!