Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
2 квітня 2020 р.

Опанувати цифрові навички відтепер можна на онлайн-платформі Мінцифри


Фото № 1

Міністерство цифрової трансформації України запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua. Це здійснюється на виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України (постанова КМУ від 29 вересня 2019 року № 849) й зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути».

На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали. Наразі, на платформі доступний онлайн-курс «Цифрова грамотність для державних службовців» (https://osvita.diia.gov.ua/courses/civil-servants), який охоплює можливості та особливості функціонування безкоштовних сервісів Google для використання в професійній діяльності та повсякденному житті.

Тож усі бажаючі можуть долучитись до процесу опанування цифрових навичок. Після перегляду зазначеного курсу передбачається отримання відповідного сертифікату, який засвідчує успішне проходження базового курсу з цифрової грамотності обсягом 2 години (0,07 кредиту ЄКТС).

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!