1 квітня 2020 р.

6 квітня в Україні стартують онлайн-уроки для учнів 5-11 класів на карантині

В Україні задля полегшення дистанційного навчання та забезпечення кожній дитині вільного доступу до знань з 6 квітня стартує проект «Всеукраїнська школа онлайн». Для цього на час карантину 40 педагогів з Києва стануть вчителями для всієї України й Чернігова зокрема. Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України.

Протягом цього тижня проходять щоденні зйомки онлайн-уроків. Загалом для дітей за збалансованою програмою Міністерства освіти і науки викладатиметься 11 предметів: англійська мова, історія України, всесвітня історія, фізика, алгебра, геометрія, географія, хімія, українська мова, українська література, біологія. Розклад навчань до завершення карантину можна буде дізнаватися з програми телепередач, а також на цьому фото.

Транслюватимуться уроки щоранку, о 10.00 год., з понеділка до п’ятниці на 11 українських телеканалах.

• 5-й клас – ПлюсПлюс та 112 Україна
  • 6-й клас – ZOOM та NewsOne
  • 7-й клас – ZIK
  • 8-й клас – Індиго та УНІАН
  • 9-й клас – Рада та UA:Культура
  • 10-й клас – UA:Перший
  • 11-й клас – М1

Також уроки можна буде переглянути на офіційних сторінках Міністерства освіти і науки України у Facebook та YouTube.

Доєднатися до цього пізнавального контенту можна не тільки дітям, а й усій родині.