30 березня 2020 р.

У волонтерського штабу при Чернігівській міській раді з'явилася своя фб-сторінка

Чернігівська міська рада формує волонтерський штаб - базу волонтерів, які готові бути корисними в спільній справі - недопущенні поширення епідемії коронавірусу в нашому місті.

У мережі Фейсбук створена сторінка, де розміщуватиметься інформація про діяльність волонтерів, актуальні оголошення, обговорення тощо.

До участі у волонтерському русі запрошуються усі небайдужі мешканці міста, а також підприємці та представники бізнесу, готові внести свій вклад у боротьбу проти пандемії.

Запропонувати свою допомогу, розповісти про свою ідею чи надати пропозиції можна так:

1) зателефонувати до міського контакт-центру за номером 0 800 509 350;

2) написати в повідомлення сторінки ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ШТАБ;

3) заповнити Анкету волонтера за цим посиланням https://forms.gle/rsp5BZP3AJdg45PL8.

Об’єднаємо наші зусилля задля подолання спільної біди!