30 березня 2020 р.

Владислав Атрошенко придбав апарат ШВЛ для міської лікарні, яка прийматиме хворих з коронавірусом

Протягом останніх днів для міської лікарні №2, яка першою прийматиме можливих хворих на коронавірус, закупили п’ять нових апаратів штучної вентиляції легень. Два з них - за кошти міського бюджету та ще три – за кошти меценатів. А саме, по одному апарату ШВЛ придбані для цієї лікарні Торгово-розважальним центром Holliwood та Гіпермаркетом "Вена" (спільно), підприємством «Чернігівгаз», а також чернігівським міським головою Владиславом Атрошенком з особистих коштів. Тепер у лікарні загалом 34 апарати  ШВЛ, розповів керівник міського управління охорони здоров'я Владислав Кухар.

Детальніше дивіться у відеосюжеті телеканалу «Дитинець»:

Читайте також: Владислав Атрошенко закликав представників бізнесу підтримати медичну галузь Чернігова