27 березня 2020 р.

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акта – рішення Чернігівської міської ради «Про затвердження Порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів на території міста Чернігова у новій редакції»

На виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних, юридичних осіб та їх об’єднань, оприлюднюється проєкт рішення Чернігівської міської ради «Про затвердження Порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів на території міста Чернігова у новій редакції» та аналіз регуляторного впливу цього акта, розроблений управлінням житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради.

Проєкт регуляторного акта спрямований на удосконалення процедури видачі дозвільних документів на порушення об’єктів благоустрою на території міста Чернігова з метою упорядкування та контролю за проведенням земляних та ремонтних робіт, що здійснюються з порушенням об’єктів благоустрою

Підставою для розробки проєкту рішення є Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закон України «Про благоустрій населених пунктів», Закон України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» та постанова Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2013 року № 870 «Про затвердження Типового порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів».

Проєкт рішення та аналіз його регуляторного впливу оприлюднюються на офіційному веб-порталі Чернігівської міської ради (www.chernigiv-rada.gov.ua) у розділі «Публічна інформація», підрозділ «Регуляторна політика», рубрика «Оприлюднення проектів регуляторних актів».

Зауваження та пропозиції до проєкту рішення приймаються управлінням житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради у письмовій формі протягом місяця з дня його оприлюднення за адресою: вул. Реміснича, 19, м. Чернігів, 14000; e-mail:[email protected]; відповідальна особа – Ярослав Куц).

Начальник управління житлово-

комунального господарства

Чернігівської міської ради                                                                                  Я. КУЦ