27 березня 2020 р.

Підприємства торгівлі і послуг мають забезпечити дистанцію між відвідувачами у 1,5 метри (рішення Кабінету міністрів України)

Чернігівська міська рада інформує суб’єктів бізнесу та містян, що відповідно до п. 5 (Рішення з окремих питань) протоколу №10 засідання Кабінету міністрів України від 23 березня суб’єкти господарювання у сфері роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності мають запровадити режим роботи з розрахунку один відвідувач на 10 кв. метрів площі торгівельного (операційного) залу за умови дотримання дистанції між ними не менш як 1,5 метра із встановленням спеціальних позначок.