23 березня 2020 р.

У Чернігові дезінфікували зупинки громадського транспорту

У Чернігові 21 березня дезінфікуючим засобом обробили автобусні та тролейбусні зупинки громадського транспорту. Замовником робіт є КП "АТП-2528". Всього у місті 195 зупинкових павільйонів, обробили всі.

За інформацією управління житлово-комунального господарства міської ради, це перша подібна обробка спецзасобами у місті. Дезінфікуючий засіб сертифікований та безпечний, а сам процес обробки відбувався за відсутності на зупинці людей.

Зупинкові комплекси регулярно милися і раніше. Зараз же для протидії поширенню коронавірусу з’явилася необхідність у додатковій обробці спецзасобами. Далі частота таких робіт буде залежати від епідеміологічної ситуації в місті. Також подібним чином оброблятимуться й дитячі майданчики.

Така санітарна обробка – один із додаткових протиепідеміологічних кроків міської влади. Головними ж із них є дотримання чернігівцями умов карантину, відмова від відвідання місць скупчення людей та особиста гігієна.