18 березня 2020 р.

Чернігівців для більшої безпеки просять під час карантину не користуватися громадським транспортом

Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’зку Чернігівської міської ради повідомляє, що у м. Чернігові з 12:00 години 18.03.2020 р. до 3 квітня 2020 р. вводиться заборона перевезення понад 10 пасажирів одночасно в одному транспортному засобі у міському електричному (тролейбус) та автомобільному транспорті (автобус), відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №215 від 16 березня 2020 р.

У зв'язку з цим обмеженням усіх чернігівців просять звести до мінімуму своє користування громадським транспортом - заради загальної безпеки, а також уникнення черг та затримок.

***

Також, на виконання підпункту 4 пункту 2 цієї Постанови, у Чернігові з  18.03.2020 р. на час дії карантину тимчасово припиняють свою роботу автобусні маршрути:

№ 5 "Дитячий світ – Дачі (Новий Білоус)"

№ 16 "Залізничний вокзал – Дачі (Вознесенське)"

№ 18 "Дитячий світ – Дачі (Рудка)"

№ 36-с "КСК – Дачі (Жавинка)"

№ 46 "вул. Захисників України – Дачі (Березанка)"

№ 47 "Хімволокно – Дачі (Якубівка)"

З 12:00 години 18.03.2020 р. на час дії карантину вносяться зміни до автобусних маршрутів:

№ 1 "вул. Захисників України – Дачі (Ст. Білоус)" - скорочується до зуп. "Подусівка".

№ 2-а "Залізничний вокзал - Психоневрологічна лікарня" - скорочується до зуп. "Протитуберкульозний диспансер"

№ 3 "Епіцентр – Дачі (Киїнка)" - скорочується до зуп. "Зарічне"

№ 9 "Лікеро-горілчаний завод – Дачі (Жавинка)" - скорочуться до зуп. "Чернігівська ТЕЦ"

№ 17 "КСК - Дачі (Новоселівка)" - скорочується до зуп. "Магазин будматеріалів" (біля вул. Кленова).