3 лютого 2020 р.

Реконструкцію басейну в 19 школі закінчать до завершення опалювального сезону

У чернігівській школі №19 зараз проводять капітальний ремонт басейну. Ще у 2019 році тут розпочали роботи з реконструкції приміщення та встановлення теплових і циркуляційних насосів та обладнання для фільтрації води у підвалі. Надалі будівельні роботи заплановані на найближчі два місяці.  Передбачені капітальний ремонт басейнової чаші, самого приміщення та санвузлів. Також плануються повна заміна опалення та вентиляції. Зараз у приміщенні басейну вже замінено інженерні мережі та частково - вікна на енергоефективні.

Приміщення школи будувалося в 70-х роках і басейн відтоді капітально не ремонтувався.

За словами заступника начальника міського управління капітального будівництва Олександра Макарова, роботи планують закінчити до завершення опалювального сезону. Потім у планах міста - ремонт басейну в 11 колегіумі.

Докладніше дивіться у відеосюжеті телеканалу "Дитинець":