27 січня 2020 р.

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні

Минулого року у Чернігові в мікрорайоні Масани відкрили новий сучасний дошкільний освітній заклад №3 «Дитяча Академія». Збудований він із застосуванням енергозберігаючих технологій і врахуванням всіх сучасних норм. Розповідаючи про його будівництво в минулому та позаминулому роках, ми неодноразово згадували про таке встановлене там і поки що нове для Чернігова обладнання, як тепловий насос. При температурі до -5˚С він обігріває приміщення незалежно від загальної системи теплопостачання. Нинішня зима дає перший досвід використання такого обладнання у будівлі бюджетної сфери міста.

Тепловий насос, а також інші сучасні енергоощадні технічні рішення, втілені при будівництві цього дитсадка, забезпечують дітям комфортну температуру при менших витратах.

Журналісти поцікавилися в керівниці закладу Тетяни Бочок, як відбувається опалення будівлі на практиці. Її відповідь - у відеосюжеті:

Прес-служба Чернігівської міської ради за матеріалами телеканалу «Дитинець»