24 січня 2020 р.

25 січня - прес-конференція про початок виконання проєкту Бюджету участі 2020 року

25 січня у Чернігові відбудеться прес-конференція про початок виконання проекту №9 «Соціальна творчіть студентського театру EX LIBRIS: свобода від наркотиків» за програмою бюджету участі 2020. Під час заходу можно буде більш детально ознайомитися з завданнями, цільовою аудиторією, виконавцями та цілями данного проекту.

Учасники конференції:

• автор проекту, продюсер театру EX LIBRIS – Марина Каранда (к. філос. н., доцент кафедри філософії та культурології НУЧК ім. Т.Г. Шевченка, драматург, тренер з креативного розвитку особистості).
  • Співавтор проекту – Тетяна Маринащенко (адміністратор театру та менеджер проекту, волонтер Громадської організації Міський молодіжний центр «Жменя»).
  • Голова правління Громадської організації Міський молодіжний центр «Жменя» - Регіна Гусак (директор Навчально-реаблітаційного центру №2, депутат міськради).
  • Режисер проектної вистави – Євген Бондар (провідний актор Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка).
  • Музичний режисер проектної вистави – Анатолій Новак (історик, ст. лаборант кафедри філософії та культурології НУЧК ім. Т.Г. Шевченка).
  • Актори студентського театру EX LIBRIS.

Місце проведення -  пр-т Перемоги, 183. Музична зала Навчально-реабілітаційного центру №2 , другий поверх.

Початок - о 12.30

Запрошуються всі бажаючі.