20 січня 2020 р.

Погоджувальна рада затвердила перелік питань 50-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання

Питання, які виносяться на розгляд п’ятдесятої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання, затвердила сьогодні погоджувальна рада. Відповідно до розпорядження міського голови пленарне засідання сесії відбудеться 30 січня.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко повідомив, що цього разу депутатам міської ради пропонується розглянути 14 питань порядку денного. Зокрема, щодо внесення змін до міського бюджету на 2019 та 2020 роки, внесення змін та доповнень до Програми сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ та ЖБК на 2016-2020 р.

Усі запропоновані проєкти питань порядку денного 50-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання депутати будуть розглядати на засіданнях постійних комісій, які проходитимуть протягом тижня. Ознайомитися з ними можна на офіційному вебпорталі Чернігівської міської ради в розділі «Публічна інформація».