15 січня 2020 р.

Оголошення про виклик громадян на засідання комісії

Чернігівська міська рада повідомляє: 28.01.2020 року о 10:30 годині в приміщенні Чернігівської міської ради (м.Чернігів, вул.Магістратська, 7, зал засідань виконавчого комітету) відбудеться засідання Комісії з визначення розміру збитків, заподіяних порушниками земельного законодавства власникам землі та землекористувачам, на якому будуть розглядатись питання щодо визначення збитків, нанесених Чернігівській міській раді при використанні земельних ділянок.

На засідання комісії викликаються:

ПП «Світлиця» (код ЄДРПОУ 32399512) - земельна ділянка площею по вул. Музейній, 1, м.Чернігів;

Лобосок Володимир Петрович - земельна ділянка по вул. Івана Мазепи,57-б, м.Чернігів;

Мартиненко Санія Хамзяївна - земельна ділянка по вул. Широкій, 2, м.Чернігів;

Дубовець Андрій Леонідович - земельна ділянка по вул. Широкій, 2, м.Чернігів;

Жерибор Андрій Іванович - земельна ділянка по вул. Володимира Дрозда, 7-а, м.Чернігів.

За повідомленням управління земельних ресурсів міської ради