Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
14 січня 2020 р.

Дайджест від КП «Муніципальна варта»

+17
+14

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5
Фото № 6
Фото № 7
Фото № 8
Фото № 9
Фото № 10
Фото № 11
Фото № 12
Фото № 13
Фото № 14
Фото № 15
Фото № 16
Фото № 17
Фото № 18
Фото № 19
Фото № 20

Традиційний дайджест фотофіксації від комунального підприємства «Муніципальна варта» продемонстрували сьогодні, 14 січня, на розширеній нараді у Чернігівській міській раді.

Серед виконаних приписів щодо порушень правил благоустрою на території багатоповерхових будинків: відремонтовані паркани, столи та лави, відновлені дитячі пісочниці й гойдалки, встановлені нові перила сходів та урни біля під’їздів, демонтаж металевих і бетонних конструкцій, а також прибрані стихійні сміттєзвалища.

Присутнім на нараді також показали й нові виявлені порушення. Зокрема, пошкоджені об'єкти на придомових територіях по вул. Гончій,52, Козацькій,15, Космонавтів,8 та 16, Мстиславській,10. 

При цьому перегляді чернігівський міський голова звернув увагу присутніх на один з фактів - вже зламану нову металеву огорожу навколо майданчика для збору великогабаритного сміття по вул. Мстиславській,10. 

- Я на такі речі дивлюся і думаю: нехай би так і стояло. Я б нічого не робив. Мені цікаво: хіба так і в світі вцілому люди поводяться з майном? Зроблено було цивілізовано. Взяли й зламали. Ще раз поправте. Але якщо таке повториться – вже не чіпайте 10 років, - зазначив Владислав Атрошенко, звертаючись до керівника КП «Деснянське», де й розташований цей об’єкт.

Начальник КП «Деснянське» Віктор Пригара зауважив, що, на жаль, за деякими адресами мешканці ставляться байдуже до об’єктів, які розташовані біля їхніх житлових будинків. Ця байдужість полягає у невтручанні, якщо спільне майно у їхньому дворі пошкоджують на їх очах, у відсутності колективного громадського впливу на вандалів. Натомість, там, де мешканці активніші, всі разом вийдуть і зроблять зауваження хуліганам, майно у дворах і не ламають. У цьому з ним погодилися й інші керівники обслуговуючих підприємств. 

Також міський голова звернув увагу на те, що біля Школи мистецтв по вул. Савчука необхідно прибрати та вивезти будівельне сміття. Крім того, КП «Зеленбуд» доручено розчистити територію лісопарку вздовж дороги, що веде від цієї вулиці до річки та пляжу «Золотий берег», від завалених аварійних дерев, що становлять потенційну небезпеку.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!