14 січня 2020 р.

250 хористів заспівали з чернігівцями «Щедрик» на Красній площі

У Чернігові на Красній площі ввечері 13 січня масово заспівали всесвітньо відомого «Щедрика» Миколи Леонтовича. Як відомо, цього дня відзначається Щедрий вечір або українське народне свято Маланки.

Загалом близько 250 місцевих вокалістів, до яких також приєдналися жителі та гості Чернігова, взяли участь у флешмобі "Колядка дзвонів". Акція організована управлінням культури та туризму міської ради, яка покликана згадати відомого українського композитора.

Нагадуємо, що завершення циклу новорічних святкувань у Чернігові відбудеться 19 січня. На Красній площі у "Казковому містечку" запланована концертна програма, яка розпочнеться о 17.00 год. Міська ковзанка на площі працюватиме орієнтовно до березня.