11 січня 2020 р.

У Чернігові вдруге відбувся освітній фестиваль "Тogether"

Другий рік поспіль у Чернігові проводиться освітній фестиваль "Тogether", який цього разу 10 січня зібрав у приміщенні чернігівської школи №19 майже 180 педагогів з різних куточків України. Фестиваль організовує Управління освіти Чернігівської міської ради, автором ідеї проєкту є директорка його методичного центру Яніна Тимошенко.

Мета форуму - змінити стандартний підхід до викладання, обговорити нагальні проблеми освітянської галузі в цікавій та нетиповій формі під час експертного кола та паралелі від спікерів. Учасники фестивалю ділилися креативними думками, цікавими ідеями та отримали новий досвід. Зокрема, в них була змога і відчути себе в ролі учня, набуваючи знань від спікерів-старшокласників. А на згадку кожен бажаючий ще й створив власний сувенір на майстер-класі під керівництвом креативного майстра.

Розповідь про цей освітянський фестиваль у Чернігові - в сюжеті талеканалу "Дитинець":