27 грудня 2019 р.

Льодова ковзанка на центральній площі Чернігова відсьогодні відкрилася для відвідувачів

Льодова ковзанка на центральній площі Чернігова відсьогодні вже відкрита. Попри досить складні погодні умови – аномально високу для грудня температуру повітря, а часом - дощі й туман, необхідного замерзання льоду добитися все-таки вдалося.

Про це нам розповів директор комунального підприємства «Центральний парк культури і відпочинку» Володимир Хольченков.

- Тепер будемо старатися, щоб до кінця сезону атракціон працював як належить. Хочу порадувати наших відвідувачів тим, що цього року для ковзанки придбали багато нових чеських прогулянкових ковзанів, на всі розміри. Минулого року ми мали таких незначну кількість, ще придивлялися до нової моделі. Ковзани показали себе зручними і якісними, - додав він. - Також цього року ми оновили зовнішній вигляд цього атракціону, зробили дизайн більш міським. Додали освітлення. Ковзанка працюватиме з 10 ранку до 22 години вечора. Цінова політика в нас цього року така: вхід для дитини – 60 гривень, для дорослого – 70 гривень. Однаково, що зі своїми ковзанами, що з нашими. Це найменша ціна для подібних ковзанок в Україні.