21 грудня 2019 р.

У Чернігові демонтують вивіски гральних закладів, замаскованих під державні лотереї

21.12.2019   11:30+2

21.12.2019 11:3021.12.2019   11:30

Щойно виконавчий комітет Чернігівської міської ради на своєму позачерговому засіданні прийняв рішення «Про демонтаж рекламних конструкцій та вивісок розповсюджувачів лотерей».

- Кабінет міністрів України зобов’язав Міністерство внутрішніх справ демонтувати, закрити, припинити діяльність гральних автоматів, які працюють під виглядом державних лотерей по всій країні. Ми з цим намагалися боротися в Чернігові протягом кількох років. Публічно міський голова неодноразово наголошував: усі знають, що є ці незаконні гральні автомати під виглядом лотерей, які працюють цілодобово, які займають у центральній частині міста великі площі, хоча для продажу лотерейних квитків досить і трьох квадратних метрів. І ми намагалися через Правила благоустрою заборонити їм знаходитися у якомусь радіусі біля шкіл та навчальних закладів, боролися з їх незаконними вивісками на фасадах. Але зрозуміло, що в місцевого самоврядування повноваження і можливості в цьому плані досить обмежені без сприяння державної влади. І ось ми побачили, як це, в принципі, можна робити в країні при наявності політичної волі, - представив це питання на засіданні виконкому заступник чернігівського міського голови Олександр Ломако.

Рішення прийняте у відповідь на лист Головного управління Національної поліції в Чернігівській області від 21 грудня 2019 року, а також враховує розпорядження Кабінету міністрів України від 20 грудня 2019 No 1325-р «Про протидію гральному бізнесу», відповідає Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Демонтаж рекламних конструкцій та вивісок розповсюджувачів лотерей, діяльність яких не віднесена до організації та проведення лотерей, не заборонених Законом України «Про заборону грального бізнесу в Україні», почнуть невідкладно. Виконати це мають КП «Муніципальна варта» Чернігівської міської ради із залученням працівників органів Національної поліції. Комунальні підприємства «Деснянське», «Новозаводське», «Міськсвітло», «Зеленбуд» Чернігівської міської ради мають сприяти «Муніципальній варті» у виконанні цього рішення.

Перелік адрес рекламних конструкцій та вивісок
розповсюджувачів лотерей, що підлягають демонтажу:

Адреси будівель на яких розміщуються

рекламні конструкції та вивіски, що підлягають демонтажу

1.

Вулиця Всіхсвятська, 3

2.

Вулиця Всіхсвятська, 7

3.

Вулиця Всіхсвятська, 8

4.

Вулиця Героїв Чорнобиля, 10