5 грудня 2019 р.

6 грудня - Жінка року-2019

У Чернігові 6 грудня о 17-00 год. у Міському Палаці культури ім.В.Радченка відбудеться вшанування лауреатів міського конкурсу «Жінка року – 2019». Запрошуються жителі та гості м.Чернігова на святковий вечір, привітати наших жінок та отримати задоволення від чудового заходу, яке є одним з яскравих у нашому місті.

В цьому році лауреатами конкурсу «Жінка року – 2019» стали:
ПИРОЖОК Олена Вікторівна – лікар загальної практики сімейної медицини відділення по наданню первинної медичної допомоги населенню Чернігівської міської лікарні № 1 Чернігівської міської ради
РОГОВА Олена Вікторівна – художній керівник режисерсько-художнього відділу комунального підприємства «Міський палац культури ім. В. Радченка»
ЖИТНІКОВА Олена Володимирівна – член правління, заступник голови ГО «Єдина родина Чернігівщини»
СТАРІКОВА Яніна Володимирівна – власниця СТО «МОТОР»
БЛИЗНЮК Галина Василівна – вчитель-реабілітолог комунальної установи «Обласний центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Відродження» Чернігівської обласної ради
ЦІСЕЛЬСЬКА Валентина Михайлівна – завідувач Чернігівського дошкільного навчального закладу №52 «Сонечко» Чернігівської міської ради Чернігівської області
ЛАВРІНЕНКО Неля Петрівна – співзасновниця Чернігівської приватної школи «МудрАнгелики».

З 16-30 год. працюватиме виставка робіт членів асоціації майстрів ГО «Спілка жінок Чернігівщини».

За двадцять два роки (1998 – 2019 рр.) проведення цього заходу - 185 жінок стали лауреатами міського конкурсу «Жінка року».
Лікарі та вчителі, підприємці та вчені, фінансисти, журналісти, митці, держслужбовці та громадські діячки, ветерани Великої Вітчизняної війни. Всі вони – інтелектуали, професіонали високого рівня, активні учасники громадських організацій, гарні господині та турботливі матері.
Серед них 35 жінок нагороджені орденами та медалями, з них 9 – орденом княгині Ольги, 37 - носять почесні звання «Заслужених працівників» різних галузей народного господарства, 18 мають наукові звання (з них- 3 професори), 10 є членами Національних спілок журналістів, художників, архітекторів. Всі жінки нагороджені Почесними Грамотами різних рівнів Державної влади та міської ради. І коли на сцені під звуки фанфар з’являються успішні і сильні жінки, можна з упевненістю сказати: мета конкурсу - підвищення та утвердження високого статусу жінки в українському суспільстві - повністю себе виправдала і має повне право на життя. Адже ці жінки створюють нашу історію, роблять наше суспільство краще і красивіше!